Podcast

Wolisz słuchać niż czytać? A może chcesz urozmaicić sobie spacery, treningi, domowe obowiązki?

Dzięki podcastowi “Prawo dla kreatywnych” możesz zdobywać wiedzę o prawnych aspektach działań kreatywnych, nie musząc siedzieć przed ekranem i czytać długich artykułów.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego odcinka, zachęcam do subskrypcji podcastu w aplikacji na twoim smartfonie. Pod iOS funkcjonuje systemowa aplikacja “Podcasty”. Na Androida polecam aplikację PodcastAddict.

Mam do ciebie również prośbę. Dodaj swoją recenzję podcastu w iTunes. Każda opinia ma wpływ na pozycję podcastu w iTunes, co pozwoli mi dotrzeć do jak największej liczby słuchaczy. Dziękuję!

Wszystkie odcinki

Poniżej znajdziesz listę wszystkich dotychczasowych odcinków podcastu.

Bądź na bieżąco

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych odcinkach podcastu, zapisz się na newsletter.

Podaj swoje imię i adres e-mail.

Administratorem podanych przez ciebie danych osobowych będę ja, tj. Wojciech Wawrzak, ul. Tatrzańska 91/51, 93-279 Łódź. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania ci newslettera. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.

Zaproś innych

Jeżeli podcast ci się przydaje, zaproś do jego słuchania innych. Dzięki poniższym przyciskom zajmie ci to dosłownie chwilę.