Podcast i wideo

Wolisz słuchać niż czytać? A może chcesz urozmaicić sobie spacery, treningi, domowe obowiązki?

Dzięki podcastowi „Prawo dla kreatywnych” możesz zdobywać wiedzę o prawnych aspektach działań kreatywnych, nie musząc siedzieć przed ekranem i czytać długich artykułów.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego odcinka, zachęcam do subskrypcji podcastu w aplikacji na twoim smartfonie. Pod iOS funkcjonuje systemowa aplikacja „Podcasty”. Na Androida polecam aplikację PodcastAddict.

Mam do ciebie również prośbę. Dodaj swoją recenzję podcastu w iTunes. Każda opinia ma wpływ na pozycję podcastu w iTunes, co pozwoli mi dotrzeć do jak największej liczby słuchaczy. Dziękuję!

Podcast Prawo dla kreatywnych

Poniżej znajdziesz listę wszystkich dotychczasowych odcinków podcastu.

Cykl wideo Zapytaj prawnika

Raz w tygodniu, w każdy piątek, publikuję wideo, w którym odpowiadam na jedno konkretne pytanie prawne. To mój autorski cykl „Zapytaj prawnika”.

Dotychczasowe odcinki:

Bądź na bieżąco

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych odcinkach podcastu i wideo, zapisz się na newsletter.

Podaj swoje imię i adres e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Wojciech Wawrzak, e-mail: kontakt@wojciechwawrzak.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

Legal Room Podcast

Oprócz swojego podcastu, jestem również współtwórcą Legal Room Podcast, podcastu dla nowoczesnych prawników, którzy chcą zarabiać więcej, pracując mniej.

Strona Legal Room Podcast dostępna jest tutaj: https://anchor.fm/legal-room-podcast.

Czyta: Wojciech Wawrzak

Dodatkowo, prowadzę również swój własny osobisty podcast.

Strona mojego osobistego podcastu dostępna jest tutaj: https://anchor.fm/wojciech-wawrzak/