Podcast

Wolisz słuchać niż czytać? A może chcesz urozmaicić sobie spacery, treningi, domowe obowiązki?

Dzięki podcastowi “Prawo dla kreatywnych” możesz zdobywać wiedzę o prawnych aspektach działań kreatywnych, nie musząc siedzieć przed ekranem i czytać długich artykułów.

Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego odcinka, zachęcam do subskrypcji podcastu w aplikacji na twoim smartfonie. Pod iOS funkcjonuje systemowa aplikacja “Podcasty”. Na Androida polecam aplikację PodcastAddict.

Mam do ciebie również prośbę. Dodaj swoją recenzję podcastu w iTunes. Każda opinia ma wpływ na pozycję podcastu w iTunes, co pozwoli mi dotrzeć do jak największej liczby słuchaczy. Dziękuję!

Wszystkie odcinki

Poniżej znajdziesz listę wszystkich dotychczasowych odcinków podcastu.

Oceń podcast

Będę wdzięczny za pozostawienie recenzji na temat podcastu. W tym celu przejdź do profilu podcastu w aplikacji podcastowej na swoim smartfonie lub do strony podcastu w aplikacji iTunes na swoim komputerze. W ramach profilu dostępny jest przycisk “Napisz recenzję”. Kliknij w niego i pozostaw kilka słów. Poniżej znajdziesz screeny z miejsc, o których mówię. Wielkie dzięki!

Oceny podcastu Prawo dla kreatywnych

Bądź na bieżąco

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia mailowe o nowych odcinkach podcastu, zapisz się na newsletter.

Podaj swoje imię i adres e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Wojciech Wawrzak, e-mail: kontakt@wojciechwawrzak.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

Zaproś innych

Jeżeli podcast ci się przydaje, zaproś do jego słuchania innych. Dzięki poniższym przyciskom zajmie ci to dosłownie chwilę.