Cześć! Nazywam się Wojciech Wawrzak

Jestem radcą prawnym. Przedstawiam się jako prawnik kreatywnych, ponieważ pracuję na co dzień właśnie z tą branżą.
Kilka słów o mnie

Pomagam przedsiębiorcom, twórcom, freelancerom, sklepom internetowym, startupom oraz innym przedstawicielom branży kreatywnej, internetowej i e-commerce.

Przygotowuję umowy i regulaminy, udzielam konsultacji, wdrażam od strony prawnej sklepy internetowe, serwisy, aplikacje mobilne itp.

Działam lokalnie w Łodzi i na odległość w całej Polsce.

Od września 2013 r. prowadzę blog praKreacja.pl – prawo dla kreatywnych.

Moją pasją jest kultura. Dlatego praca z przedstawicielami branży kreatywnej to dla mnie jednocześnie radość i przyjemność. Uwielbiam otaczać się kreatywnymi ludźmi.

Przez kilka lat współpracowałem z dostępnymi na polskim rynku magazynami muzycznymi. Pisałem felietony i przeprowadzałem wywiady z rodzimymi twórcami. Jako entuzjasta muzyki, uczyłem się gry na gitarze i klawiszach, a swoich muzycznych idoli podziwiałem na koncertach.

Szefowałem również redakcji magazynu internetowego poświęconego rozwojowi osobistemu (Zmiana – napisz siebie od nowa) i wyżywałem się twórczo na blogu osobistym (Myślę i czuję), które to jednak aktywności musiałem ograniczyć w związku z rozwojem tego bloga.

Nie wyobrażam sobie życia bez aktywnego wypoczynku. Amatorski trening pozwala mi złapać zdrowy dystans do rzeczywistości. Samodzielnie organizowane podróże po Polsce i Europie dodają kolorytu codzienności, a górskie wędrówki uczą pokory i pokonywania własnych słabości.

Jestem szczęśliwym człowiekiem, ponieważ na co dzień zajmuję się tym, co sprawia mi przyjemność.

Kontakt

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na adres wojciech.wawrzak@prakreacja.pl.