O mnie

Cześć, dzień dobry!

Nazywam się Wojciech Wawrzak, jestem radcą prawnym i założyciel specjalistycznej kancelarii prawnej praKreacja.legal. Przedstawiam się jako prawnik kreatywnych, ponieważ pracuję na co dzień właśnie z tą branżą.

Pomagam przedsiębiorcom, twórcom, freelancerom, sklepom internetowym, startupom oraz innym przedstawicielom branży kreatywnej, internetowej i e-commerce.

Przygotowuję umowy i regulaminy, udzielam konsultacji, wdrażam od strony prawnej sklepy internetowe, serwisy, aplikacje mobilne itp.

Działam lokalnie w Łodzi i na odległość w całej Polsce.

Od września 2013 r. prowadzę blog praKreacja.pl – prawo dla kreatywnych.

Moją pasją jest kultura. Dlatego praca z przedstawicielami branży kreatywnej to dla mnie jednocześnie radość i przyjemność. Uwielbiam otaczać się kreatywnymi ludźmi.

Przez kilka lat współpracowałem z dostępnymi na polskim rynku magazynami muzycznymi. Pisałem felietony i przeprowadzałem wywiady z rodzimymi twórcami. Jako entuzjasta muzyki, uczyłem się gry na gitarze i klawiszach, a swoich muzycznych idoli podziwiałem na koncertach.

Szefowałem również redakcji magazynu internetowego poświęconego rozwojowi osobistemu (Zmiana – napisz siebie od nowa) i wyżywałem się twórczo na blogu osobistym (Myślę i czuję), które to jednak aktywności musiałem ograniczyć w związku z rozwojem tego bloga.

Nie wyobrażam sobie życia bez aktywnego wypoczynku. Bieganie pozwala mi złapać zdrowy dystans do rzeczywistości. Samodzielnie organizowane podróże po Polsce i Europie dodają kolorytu codzienności, a górskie wędrówki uczą pokory i pokonywania własnych słabości.

Jestem szczęśliwym człowiekiem, ponieważ na co dzień zajmuję się tym, co sprawia mi przyjemność. Mój blog osobisty znajdziesz pod adresem wojciechwawrzak.blog.

Kontakt

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na adres wojciech.wawrzak@prakreacja.pl.

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co robię, zapisz się na newsletter.

Podaj swoje imię i adres e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Wojciech Wawrzak, ul. Tatrzańska 91/51, 93-279 Łódź, adres e-mail: kontakt@wojciechwawrzak.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.