O mnie

Cześć!

Nazywam się Wojciech Wawrzak i jestem prawnikiem kreatywnych.

Obsługuję branżę kreatywną i e-commerce.

Pomagam przedsiębiorcom, twórcom, freelancerom.

Oferuję obsługę prawną i księgową.

Działam lokalnie w Łodzi i na odległość w całej Polsce.

Od września 2013 r. prowadzę blog praKreacja.pl – prawo dla kreatywnych.

Moją pasją jest kultura. Dlatego praca z przedstawicielami branży kreatywnej to dla mnie jednocześnie radość i przyjemność. Uwielbiam otaczać się kreatywnymi ludźmi.

Przez kilka lat współpracowałem z dostępnymi na polskim rynku magazynami muzycznymi. Pisałem felietony i przeprowadzałem wywiady z rodzimymi twórcami. Jako entuzjasta muzyki, uczyłem się gry na gitarze i klawiszach, a swoich muzycznych idoli podziwiałem na koncertach.

Szefowałem również redakcji magazynu internetowego poświęconego rozwojowi osobistemu (Zmiana – napisz siebie od nowa) i wyżywałem się twórczo na blogu osobistym (Myślę i czuję), które to jednak aktywności musiałem ograniczyć w związku z rozwojem tego bloga.

Nie wyobrażam sobie życia bez aktywnego wypoczynku. Bieganie pozwala mi złapać zdrowy dystans do rzeczywistości. Samodzielnie organizowane podróże po Polsce i Europie dodają kolorytu codzienności, a górskie wędrówki uczą pokory i pokonywania własnych słabości.

Jestem szczęśliwym człowiekiem, ponieważ na co dzień zajmuję się tym, co sprawia mi przyjemność. Stronę mojej firmy znajdziesz pod adresem wojciechwawrzak.pl.

Kontakt

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz na adres wojciech.wawrzak@prakreacja.pl.

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co robię, zapisz się na newsletter.

Podaj swoje imię i adres e-mail.

Administratorem podanych przez ciebie danych osobowych będę ja, tj. Wojciech Wawrzak, ul. Tatrzańska 91/51, 93-279 Łódź. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania ci newslettera. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.