14 twarzy prawnika, których nie znałeś – urodzinowa sesja zdjęciowa

Mój blog obchodzi dzisiaj drugie urodziny. 22-go września 2013 r. opublikowałem tutaj pierwszy tekst. Dwa lata minęły jak z bicza strzelił! Z tej okazji przygotowałem wpis inny niż wszystkie. Zapraszam na sesję zdjęciową. Pokażę ci 14 twarzy prawnika, których dotąd nie znałeś.

Lubię inaczej, lubię pod prąd

Mógłbym pójść po najprostszej linii oporu i podsumować dwa lata swojej blogowej przygody. Mógłbym napisać o swoich marzeniach, ambicjach, planach i ich realizacji krok po kroku. Ale raz, że robiłem to już kilkakrotnie, a dwa, że chciałem przygotować coś innego, oryginalnego.

Coś, czego jeszcze na tym blogu nie było.

Coś, co cię zaskoczy.

Coś, czego się nie spodziewałeś.

Dlatego przedstawiam ci 14 twarzy prawnika, których nie znałeś. Tym prawnikiem jestem ja. Twarze uwieczniła niezastąpiona Ola z bloga Wolniej.

Sesja zdjęciowa na drugie urodziny bloga

Tak naprawdę to sesji nie było w planach. Ba, nawet gdy robiliśmy te zdjęcia, nie przypuszczałem, że wykorzystam je na blogu. Miałby być do do szuflady (dysku komputera). Wyszło zupełnie inaczej!

Gotowy na pokaz? Uważaj, to może zmienić twoje postrzeganie prawnika.

Drugie urodziny bloga praKreacja.pl
Zaczynamy, nadchodzę!
Drugie urodziny bloga praKreacja.pl
Ale w zasadzie to dlaczego robisz mi zdjęcia?
Wojciech Wawrzak
To ja się jeszcze przejdę…
Drugie urodziny bloga praKreacja.pl
Nie ma szans żebyś odpuściła? No dobra, to uśmiechnę się.

Szumnie zapowiadałem nieznane dotąd twarze prawnika, a tutaj lipa, nic nadzwyczajnego? Daj mi drugą szansę, dopiero się rozkręcam.

Zdjęcie
Czy naprawdę musisz robić mi zdjęcia?
Wojciech Wawrzak
No dobra, niech będzie.
Wojciech Wawrzak
Nawet się uśmiechnę, niech stracę.

Dobra, koniec tego owijania w bawełnę. Przechodzimy do śpiewania. Ty klaszczesz na dwa, pamiętaj.

praKreacja.pl śpiewa
Tak to leciało!
Urodziny bloga
Było nieźle, prawda?
Bloger śpiewa
To idziemy na całość!

Okej, dzięki za nadawanie rytmu. Możesz już przestać klaskać. Ja przestaję śpiewać. Ale mam dla ciebie jeszcze kilka zdjęć.

Wojtek
Po śpiewaniu zawsze warto pomyśleć, o czym się śpiewało.
praKreacja.pl
A jeśli już myśleć, to tylko z klasą…

No i jak ci się podobało? Nie zawiodłem oczekiwań? A może chciałbyś więcej? Mam złą wiadomość – to już koniec.

Koniec urodzin
No photo, no camera.

Mam nadzieję, że bawiłeś się podczas oglądania tych zdjęć co najmniej tak dobrze jak ja podczas ich robienia. Nie zawsze łatwo jest mi się wyluzować. Powiedziałbym nawet, że mam z tym problem.

Potrzebuję poznać kogoś lepiej i dłużej, by bardziej się przed nim otworzyć. Ponieważ my znamy się już dwa lata, postanowiłem otworzyć się przed tobą właśnie dzisiaj.

Jeśli zdjęcia ci się podobały, udostępni ten wpis i pokaż je innym. Zrób to już teraz, nie czekaj do końca wpisu. Dzięki!

Bonus urodzinowy #1 – wyjątkowe linki

Jeśli same zdjęcie nie są dla ciebie wystarczającą treścią na urodziny bloga, zajrzyj do poniższych wpisów. Znajdziesz tam wszystko, co mógłbym z powodzeniem napisać również dzisiaj.

Możesz również zobaczyć, jak bawiłem się rok temu, podczas pierwszych urodzin bloga:

Tutaj dowiesz się jeszcze więcej, czym jest mój #lawstyle:

Bonus urodzinowy #2 – statystyki

Poniżej znajdziesz mój blog w liczbach. Piszę, że to bonus dla ciebie, ale tak naprawdę to sam chcę ci się tym pochwalić. Zobacz, jak wyglądają statystyki bloga od samego początku jego istnienia (22.09.2013 – 22.09.2015):

 • 285 632 unikalnych użytkowników,
 • 470 187 odsłon,
 • 107 opublikowanych wpisów,
 • 2 442 komentarzy,
 • 2 102 fanów na Facebooku,
 • 622 obserwujących na Twitterze,
 • 1860 subskrybentów newslettera.

Jeśli podzielisz liczbę wpisów (107) przez 24 miesiące, wyjdzie na to, że średnio publikowałem z regularnością czterech wpisów na miesiąc, czyli jednego na tydzień. Jeśli poszukujesz odpowiedzi, jak często publikować na swoim blogu, być może będzie to dla jakaś podpowiedź. Osobiście jestem zdania, że lepiej dzielić się wartościową treścią rzadziej niż byle jaką częściej.

Bonus urodzinowy #3 – plany

Żadne urodziny nie mogą odbyć się bez planów. Ja swoje też oczywiście posiadam. Jesteś ciekawy? Zdradzę ci, że na przełom roku 2015 / 2016 szykuję:

 • spektakularne odświeżenie wyglądu bloga,
 • uruchomienie sklepu internetowego,
 • poszerzenie form dystrybucji treści.

W głowie mam mnóstwo pomysłów. Odczuwam silną potrzebę dalszej rozwoju. Możesz być zatem pewny, że nie osiądę na laurach, mimo że blog radzi sobie całkiem fajnie.

W październiku mam dwa ważne egzaminy na aplikacji radcowskiej, ale listopad i grudzień to będzie czas intensywnego działania. Spodziewaj się efektów w okolicach sylwestra i nowego roku. Myślę, że będziesz pozytywnie zaskoczony.

Dziękuję, że jesteś!

Powtarzam to często i do znudzenia, ale to najświętsza prawda. Ten blog funkcjonuje tak dobrze dlatego, że jesteś ze mną ty. Dziękuję ci za to, że zaglądasz tutaj regularnie i wspierasz mnie w tym, co robię. To dla mnie bardzo ważne! O, tak się cieszę:

Drugie urodziny bloga praKreacja.pl
Dziękuję, że jesteś!

Kilka pytań do ciebie

Jeśli dotarłeś do tego miejsca, biję ci pokłon. To miał być krótki urodzinowy wpis ze zdjęciami, a wyszła kobyła. Skoro jednak poświęciłeś swój czas, by tutaj dotrzeć, mam do ciebie kilka pytań, które pozwolą mi jeszcze lepiej rozwijać to, co robię.

 • Co najbardziej lubisz w blogu praKreacja.pl?
 • Co najbardziej denerwuje cię w blogu praKreacja.pl?
 • Co byś zmienił w blogu praKreacja.pl?
 • Jakie tematy spośród dostępnych na blogu interesują cię najbardziej?
 • O czym chciałbyś, bym pisał więcej?
 • Co mogę zrobić, byś lubił to miejsce jeszcze bardziej?

Cenię twój czas, dlatego będę wdzięczny, jeśli odpowiesz choć na jedno pytanie z tej listy. Zrób to w komentarzach. Skoro dzisiaj urodziny bloga, to najlepiej napisz jakąś laurkę pochwalną – pytanie nr 1. <żartowałem>

Niestety, ale wybrałeś/aś brak obsługi systemu komentarzy Disqus w menu cookies. Zmień to ustawienie, żeby zobaczyć w tym miejscu komentarze.