Nowy wygląd bloga na 2016 rok

2016 rok to będzie mój rok. Wypowiadam te słowa głośno i dumnie. Być może dla niektórych nieco buńczucznie, ale ja wierzę w siłę sprawczą pozytywnego myślenia. Czuję ekscytację na myśl o tym, co chcę w 2016 roku osiągnąć. Pragnę ci o moich planach opowiedzieć. Pozwolisz?

Nowy wygląd bloga

Jeśli byłeś tutaj kiedykolwiek wcześniej, na pewno widzisz zmianę. W 2016 rok wszedłem z nowym wyglądem bloga. Już nie korzystam z gotowego szablonu kupionego na Themeforest, ale z indywidualnie zaprojektowanego dla mnie przez Michała Osińskiego z Pixels On Fire.

Doczekałem się w końcu profesjonalnego logo. Chciałem za jego pomocą podkreślić swoją specjalizację. Jeśli prawo dla kreatywnych, to na pierwszy plan wybija się pomysłowość. Wierzę, że nowe logo naprowadza właśnie na tę cechę. Ja jestem podekscytowany, że w końcu nie muszę posługiwać się tylko suchym napisem.

Kolorystyka pozostała bez zmian. Zostajemy w zieloności, bo to w końcu kolor nadziei, a ja mam nadzieję na rewelacyjny 2016 rok. To wprawdzie trochę przekorne, bo za dwa lata będę radcą prawnym i moim kolorem powinien być niebieski, ale ponieważ zawsze lubiłem chodzić pod prąd, wybrałem sobie zieleń (kolor adwokatów) i konsekwentnie się jej trzymam. Wierzę, że ty również dobrze czujesz się z tą zielenią, przebywając tutaj.

Plany na 2016 rok

Zmiana wyglądu to pierwszy krok na drodze ku rozwoju tego miejsca. W 2016 roku chcę poszerzyć sposoby dzielenia się moją wiedzą i potrzebuję do tego sprawnie funkcjonującego zaplecza technicznego.

Jeśli uważnie przyjrzysz się nowemu układowi bloga, na pewno zauważysz, że daje on dużo możliwości, gdy chodzi o eksponowanie tworzonych przeze mnie treści. To bardzo ważne, bo w 2016 roku chcę docierać do jeszcze większej grupy odbiorców niż kiedyś, a co więcej, chcę to robić w urozmaicony sposób.

Zdradzę ci, że w 2016 roku możesz spodziewać się prowadzonych przeze mnie webinarów oraz przynajmniej jednego kursu on-line. Chcę, by to wszystko było dla ciebie łatwo dostępne i zauważalne, stąd na blogu sidebar, którego do tej pory nie było.

Wygląd ma znaczenie

Mógłbym pisać jeszcze długo o szczegółach odświeżenia bloga, ale nie chcę cię zanudzać. Ufam, że twoje wprawne oko dostrzeże wszystkie niuanse, a twoja kreatywna dusza poczuje się dopieszczona. Ja ekscytuje się nowym wyglądem, bo uważam, że jest naprawdę fajny i oddaje mój sposób patrzenia na świat i podejście do prawa.

Wielu prawników mówi, że wygląd bloga nie ma znaczenia. Że liczy się treść. Ja zawsze byłem przekonany, że wygląd jest równie ważny. Uwielbiam piękne miejsca w Internecie. Dlatego zależało mi, by również wygląd mojego bloga wszedł na wyższy poziom. Uważam, że się udało.

A ty co sądzisz?

Niestety, ale wybrałeś/aś brak obsługi systemu komentarzy Disqus w menu cookies. Zmień to ustawienie, żeby zobaczyć w tym miejscu komentarze.