fbpx

praKreacja.pl – o co tu chodzi?

W ostatni weekend byłem uczestnikiem dwudniowej konferencji Blog Forum Gdańsk’ 2013. Dwa dni inspirujących wystąpień i rozmów z blogerami uświadomiły mi, że być może cel tego bloga nie jest dla wszystkich zrozumiały. Stąd ta krótka informacja, która jednocześnie wypełnia trwającą od jakiegoś czasu ciszę na blogu (pracuję nad nowym materiałem, proszę o cierpliwość).

Po pierwsze, blog ten nie ma być zaspokojeniem moich prawniczych ambicji i uprawianiem prawniczego bełkotu dla samego siebie. Ma to być miejsce dla wszystkich tych, którzy mają jakieś wątpliwości co do prawnych aspektów ich kreatywnej działalności. Dla blogerów, wydawców, entuzjastów kultury, dziennikarzy, organizatorów koncertów itd. Chciałbym, by treści publikowane tutaj były odpowiedzią na realne problemy. Stąd pragnę podkreślić, że czekam i jestem otwarty na Wasze wszelkie pytania, wątpliwości.

Wystarczy napisać maila: wojciech.wawrzak@prakreacja.pl

Po drugie, staram się pisać tutaj regularnie, ale nie sądzę, by udało mi się publikować wartościowe treści częściej niż raz w tygodniu. Chcę dostarczać informacji rzetelnych i w interesujący sposób podanych. To wymaga czasu. Będzie mi łatwiej pracować w oparciu o konkretne przypadki, więc jeszcze raz zapraszam do kontaktu. Czekam na Was, a do końca tego tygodnia obiecuję nową treść.

Poznaj mój #lawstyle jeszcze lepiej:

Niestety, ale wybrałeś/aś brak obsługi systemu komentarzy Disqus w menu cookies. Zmień to ustawienie, żeby zobaczyć w tym miejscu komentarze.