Umowa o udział w webinarze, podcaście lub live

Umowa o udział w webinarze, podcaście lub live

Organizujesz webinar, transmisję live lub nagranie podcastu i chcesz sformalizować współpracę z gościem albo gościnią biorącym udziału w przedsięwzięciu?

Przygotowałem szablon umowy, który pozwoli ci szybko przygotować dokument precyzujący zasady współpracy. Pozwoli ci to uniknąć niedomówień, nieścisłości i przykrych sytuacji w przyszłości.

Do twojej dyspozycji oddaję:

  • szablon umowy na potrzeby webinaru lub live,
  • szablon umowy na potrzeby nagrania odcinku podcastu.

Szablony są w pełni edytowalne (pliki .doc) i zawierają praktyczne komentarze do najważniejszych postanowień, pozwalające na pełne zrozumienie tematu i dopasowanie umowy do własnych potrzeb, jeżeli zachodzi taka konieczność.

Możesz kupić każdy z tych szablonów osobno albo w pakiecie.

Jak kupić?

Wybierz interesujący cię wariant i kliknij przycisk „Kup teraz” żeby przejść do formularza zamówienia. Płatność odbywa się on-line, a link do pobrania dokumentów otrzymujesz natychmiast po dokonaniu płatności.

Umowa o udział w webinarze lub live

199
Umowa o udział w webinarze lub live
 

Pakiet umów

299
Umowa o udział w webinarze lub live
Umowa o udział w podcaście

Umowa o udział w podcaście

199
Umowa o udział w podcaście
 

Poznaj opinie na temat moich produktów

Opinie pochodzą od klientów, którzy faktycznie korzystali z moich produktów lub usług. Opinie są gromadzone, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.

Joanna Majerska

Uruchamiając podcast „Jej ścieżka” ważne było dla mnie, żeby zadbać o kwestie prawne, a jednocześnie zrobić to szybko i sprawnie.

Właśnie tak odbieram możliwość zakupu wzoru umowy o udział w podcaście.

Dzięki temu mogłam skupić się na tym, co dla mnie ważne

Mira Chlebowska

Wzory są proste, przydatne, no i dają mi poczucie bezpieczeństwa, że wszystko jest uregulowane, jak trzeba. O to chodzi!

Klaudyna Maciąg

Z tymi wzorami stres przed papierologią znika. Co ważne, nie są to proste dokumenty z lukami do wypełnienia – w wielu miejscach znajdziemy komentarze objaśniające o co dokładnie chodzi, co musimy wpisać lub zrobić i czy na pewno dany punkt nas dotyczy. Wszystko to objaśnione jest przyjemnym, zrozumiałym językiem i naprawdę jedyne, co nam zostaje, to uzupełnić wzór i mieć papierologię z głowy. Oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy? Ja jestem na tak!

Maciej Kukułka

Praca wykonana przez Wojtka jest niesamowita. Wzory umów są bardzo dopracowane. Szczególnie pomocne są komentarze przypisane do wrażliwych punktów dokumentu. Już kilka razy słyszałem od moich klientów, że dawno nie spotkali tak czytelnej i przejrzystej umowy.

 Janusz Muzyczyszyn

W ubiegłym roku kupiłem w praKreacji cały pakiet wzorów umów. Jestem poetą, pisarzem, redaktorem i wydawcą, mam swój sklep internetowy, zatem moja współpraca z innymi podmiotami i osobami ma wieloraki charakter. Jak dotąd z całego pakietu wykorzystałem wzory: umowy o dzieło z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i licencji, umowy wydawniczej, umowy o współpracy, umowy zlecenia. W każdym z przypadków dostosowywałem je pod konkretne potrzeby. Jestem całkowicie zadowolony. Podziwiam Wojciecha Wawrzaka za jego staranność i kompetencje. Ma we mnie wiernego czytelnika i słuchacza. Szczerze polecam jego ofertę.