Ramowa umowa współpracy

Ramowa umowa współpracy

Szablon umowy do natychmiastowego wykorzystania.

Jeżeli współpracujesz stale z jakimś wykonawcą i nie chcesz na potrzeby każdego zamówienia zawierać oddzielnej umowy o dzieło, skorzystaj z ramowej umowy współpracy.

Ramowa umowa współpracy reguluje procedurę składania zamówień, które prowadzą do zawierania umów o dzieło bez konieczności każdorazowego ich spisywania. Wystarczy, że raz zawrzesz ramową umowę współpracy i na tej podstawie współpracujesz z wykonawcą.

Wykonawca realizuje zamówienia w sposób określony w ramowej umowie współpracy oraz przenosi autorskie prawa majątkowe do wyników swojej pracy.

Kup teraz umowę

Ramową umowę współpracy mogę przygotować dla ciebie indywidualnie (cena za usługę zaczyna się od 1845 zł brutto) lub możesz kupić gotowy szablon umowy do samodzielnego wykorzystania.

Szablon jest w pełni edytowalny i zawiera instrukcję postępowania w formie komentarzy do kluczowych postanowień, dzięki którym zrozumiesz wszystko, co najważniejsze.

Kliknij w poniższy przycisk „Kup teraz” by dokonać zakupu szablonu umowy.

Płatności dokonasz szybkim przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą, a link do pobrania umowy otrzymasz natychmiast po dokonaniu płatności.

Szablon umowy

399
Gotowy szablon umowy
Dostępny od ręki
Edytowalny plik .doc
Praktyczne komentarze do kluczowych postanowień

Usługa indywidualna

1845
Umowa szyta na miarę
Indywidualna wycena po uprzednim kontakcie
Czas realizacji - ok. 7 dni roboczych
UWAGA: Podana cena ma charakter wyjściowy, ostateczna wycena możliwa po zapoznaniu się ze szczegółami zapotrzebowania w danym przypadku

Poznaj opinie na temat moich produktów