Rekrutacja

Dzień dobry! Nazywam się Wojciech Wawrzak, jestem radcą prawnym i autorem bloga praKreacja.pl. Prowadzę butikową kancelarię prawną specjalizującą się w obsłudze branży kreatywnej.

Poszukuję do współpracy kreatywnego prawnika, który czuje się jak ryba w wodzie w pracy ze środowiskiem startupowym, biznesami internetowymi, twórcami, marketerami, freelancerami, a jednocześnie zdaje sobie sprawę, że obsługa branży kreatywnej nie zawsze jest tak kreatywna jak się wydaje i wymaga skrupulatności, dokładności, a niekiedy wręcz pietyzmu przy dłubaniu w umowach, regulaminach, politykach prywatności i innych dokumentach.

Doświadczenie

Kluczowe jest dla mnie doświadczenie w następującym zakresie:

  • przygotowywanie umów, w szczególności związanych z prawami autorskimi,
  • wdrożenia prawne serwisów i sklepów internetowych,
  • wdrożenia ochrony danych osobowych,
  • konsultacje z zakresu prawa autorskiego, danych osobowych, e-commerce.

Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień dot. podatku dochodowego oraz podatku VAT w zakresie usług niematerialnych.

Nie prowadzę spraw spornych, dlatego doświadczenie procesowe nie jest dla mnie ważne, ale gdyby zdarzyło się, że oprócz przygotowywania świetnych umów, regulaminów i konsultacji, jesteś również bestią na sali sądowej, byłby to niezawodny znak, że skutecznie zakrzywiłeś czasoprzestrzeń, rozwijając się genialnie w kilku obszarach jednocześnie.

Pozostałe kompetencje

Poza wiedzą stricte merytoryczną, moi klienci, a co za tym idzie również ja, oczekujemy:

  • sprawnego i szybkiego porozumiewania się za pośrednictwem Internetu,
  • lekkości pióra i swobody w posługiwaniu się słowem pisanym,
  • znajomości narzędzi typu Google Analytics, Google AdWords, Hotjar, Pixel Facebook, WordPress, MailChimp, G-Suite itp.,
  • kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • świadomości reguł rządzących życiem w sieci.

Zasady współpracy

Stacjonuję w Łodzi, ale pracuję zdalnie dla klientów z całej Polski. Pracę zdalną uważam za atut, dlatego szukam osoby, która również gotowa jest pracować zdalnie, nie ma problemu z organizacją własnej pracy i samodyscypliną. Niezależnie od tego, zamieszkanie w Łodzi będzie dodatkowym atutem z uwagi na możliwość spotkania się w dowolnym momencie.

Preferuję współpracę B2B, najlepiej stałą i tylko ze mną, ale jeżeli masz inną wizję, będziesz mógł opowiedzieć o tym w ankiecie rekrutacyjnej. Możemy zacząć od 7 października 2019 roku. Wcześniej chciałbym żebyśmy sprawdzili się wzajemnie na zasadzie pojedynczych zleceń.

Postanowienia końcowe 😉

Uprzedzam, że jestem wymagający, ale wymagam również od siebie. W ludziach cenię przede wszystkim ambicję i stawianie sobie wysoko poprzeczki. Zdarza mi się usłyszeć, że jestem pracoholikiem, ale bez obaw – nie zarywam nocy i nie oczekuję tego od Ciebie. Byłoby jednak super gdybyśmy wspólnie napędzali się w swojej pracy. Liczę na Twoją inicjatywę, wniesienie czegoś od siebie.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, wypełnij przygotowaną przeze mnie ankietę. Inspirując się rekrutacją Pani Swojego Czasu, nie potrzebuję Twojego CV ani listu motywacyjnego, ale jeżeli chcesz, możesz je załączyć do ankiety. Uprzedzam jednak, że największe znaczenie będą miały dla mnie odpowiedzi zawarte w ankiecie.

Na wypełnione ankiety czekam do 31 lipca 2019. Jeżeli przekona mnie Twoja ankieta, skontaktuję się z Tobą do dnia 7 sierpnia 2019 roku. Jeżeli jesteś z Łodzi, na dalszym etapie spotkamy się na żywo. Jeżeli jesteś spoza Łodzi, zrobimy to na Skype. Uprzedzam również, że przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy będę chciał zlecić Ci jedno lub więcej zadań próbnych. Spokojnie, nie będzie to praca za darmo, rozliczymy się.

Prakreacja.pl
Koniec rekrutacji

Dziękuję za zainteresowanie, termin na przesyłanie ankiet rekrutacyjnych minął.