Umowa o świadczenie usług - zdjęcie nagłówkowe

Umowa o świadczenie usług

Umowa o świadczenie usług służy do uregulowania dłuższej współpracy polegającej na wykonywaniu określonych czynności lub zadań przez wykonawcę (usługodawcę). Zakres świadczonych usług może być określony w umowie szczegółowo lub bardziej ogólnie.

Zdjęcie ilustrujące kreator dokumentów prawnych

Kreator Dokumentów Prawnych

Chcesz oszczędzić czas i uprościć przygotowywanie umów lub regulaminów? Sprawdź wygodny kreator dokumentów prawnych Bezpieczny.BIZ. Przygotowanie dokumentu w kreatorze jest banalnie proste: wybierasz interesujący cię dokument, np. umowę o dzieło, regulamin sklepu, kreator zadaje ci pytania, na podstawie twoich odpowiedzi powstaje gotowy dokument.

Pakiet Udanej Współpracy - zdjęcie nagłówkowe

Pakiet Udanej Współpracy

Chcesz skupić się na tym, co wychodzi ci najlepiej, zamiast poświęcać czas na pisanie umów? Potrzebujesz sprawdzonych i gotowych do natychmiastowego wykorzystania wzorów, żeby nie przeszukiwać różnych źródeł w internecie, zastanawiając się, czy rzeczywiście można im zaufać?

Pakiet dla Grafika - grafika okładkowa

Pakiet dla Grafika

Chcesz skupić się na projektowaniu, mieć komfort pracy z klientem, zabezpieczyć prawa autorskie, budując jednocześnie wizerunek fachowca? Dzięki Pakietowi dla Grafika w kilka chwil przygotujesz profesjonalne umowy, które podniosą Twój biznes na wyższy poziom. Pakiet został przygotowany przez radcę prawnego z 10 letnim doświadczeniem.

Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych - grafika okładkowa

Umowa powierzenia przetwarzania danych

Szukasz umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych? Potrzebujesz zawrzeć ją jako administrator albo podmiot przetwarzający? Mam dla ciebie gotowy szablon, który możesz wykorzystać od ręki.