Zdjęcie ilustrujące kreator dokumentów prawnych

Kreator Dokumentów Prawnych

Chcesz oszczędzić czas i uprościć przygotowywanie umów lub regulaminów? Sprawdź wygodny kreator dokumentów prawnych Bezpieczny.BIZ. Przygotowanie dokumentu w kreatorze jest banalnie proste: wybierasz interesujący cię dokument, np. umowę o dzieło, regulamin sklepu, kreator zadaje ci pytania, na podstawie twoich odpowiedzi powstaje gotowy dokument.

Pakiet Udanej Współpracy - zdjęcie nagłówkowe

Pakiet Udanej Współpracy

Chcesz skupić się na tym, co wychodzi ci najlepiej, zamiast poświęcać czas na pisanie umów? Potrzebujesz sprawdzonych i gotowych do natychmiastowego wykorzystania wzorów, żeby nie przeszukiwać różnych źródeł w internecie, zastanawiając się, czy rzeczywiście można im zaufać?

Pakiet dla Grafika - grafika okładkowa

Pakiet dla Grafika

Chcesz skupić się na projektowaniu, mieć komfort pracy z klientem, zabezpieczyć prawa autorskie, budując jednocześnie wizerunek fachowca? Dzięki Pakietowi dla Grafika w kilka chwil przygotujesz profesjonalne umowy, które podniosą Twój biznes na wyższy poziom. Pakiet został przygotowany przez radcę prawnego z 10 letnim doświadczeniem.

Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych - grafika okładkowa

Umowa powierzenia przetwarzania danych

Szukasz umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych? Potrzebujesz zawrzeć ją jako administrator albo podmiot przetwarzający? Mam dla ciebie gotowy szablon, który możesz wykorzystać od ręki.

Umowa o zachowaniu poufności - wzór

Umowa o zachowaniu poufności (NDA)

Szukasz wzoru umowy o zachowaniu poufności? Chcesz zabezpieczyć przekazywanie informacji o kluczowym znaczeniu? Oto szablon, który możesz wykorzystać do szybkiego stworzenia profesjonalnego dokumentu.