Pakiet dla Platformy Subskrypcyjnej - zdjęcie nagłówkowe

Pakiet dla Platformy Subskrypcyjnej

Masz swoją platformę subskrypcyjną i chcesz wywiązywać się z obowiązków prawnych, działać zgodnie z RODO i OMNIBUSEM, respektować prawa konsumenta, a jednocześnie zabezpieczać swoje interesy?

Pakiet Udanej Współpracy - zdjęcie nagłówkowe

Pakiet Udanej Współpracy

Chcesz skupić się na tym, co wychodzi ci najlepiej, zamiast poświęcać czas na pisanie umów? Potrzebujesz sprawdzonych i gotowych do natychmiastowego wykorzystania wzorów, żeby nie przeszukiwać różnych źródeł w internecie, zastanawiając się, czy rzeczywiście można im zaufać?

Zdjęcie ilustrujące pracę zdalną

Pakiet Pracy Zdalnej

Chcesz skupić się na rozwoju biznesu, a wdrożenie pracy zdalnej przeprowadzić możliwie szybko i bezboleśnie, mając pewność, że wszystko jest tak jak należy? Dzięki Pakietowi Pracy Zdalnej wdrożysz właściwe procedury i przygotujesz wymagane dokumenty, zgodnie z aktualnymi przepisami i wymogami Państwowej Inspekcji Pracy.

Grafika nagłówka do pakietu hybrydowego.

Pakiet Hybrydowy

Chcesz skupić się na zwiększaniu sprzedaży, marketingu i rozwoju sklepu, a kwestie prawne załatwić jak najszybciej i mieć pewność, że wszystko jest jak należy, a Twoje dokumenty są aktualne i zgodne z prawem?

Pakiet dla Grafika

Pakiet dla Grafika

Chcesz skupić się na projektowaniu, mieć komfort pracy z klientem, zabezpieczyć prawa autorskie, budując jednocześnie wizerunek fachowca?

Pakiet Allegro

Pakiet Allegro

Chcesz sprzedawać na Allegro i szukasz dokumentów, które musisz posiadać, żeby robić to zgodnie z prawem? Jesteś w dobrym miejscu.

Pakiet dla WA

Pakiet dla WA

Dzień dobry, Wirtualna Asystentko! Oddaję w Twoje ręce szablony dokumentów prawnych, które możesz wykorzystać w swojej działalności. Pakiet Basic Jako wirtualna asystentka, na pewno zawierasz umowy ze swoimi klientami.