Biznes w Internecie – materiały dodatkowe

Dzień dobry!

Jeśli tutaj trafiłeś, to niezawodny znak, że uczestniczyłeś w prowadzonym przeze mnie szkoleniu „Biznes w Internecie – wymogi prawne, którym musisz sprostać”.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas, Twoje zaangażowanie i aktywność.

Poniżej znajdziesz materiały dodatkowe, które pozwolą Ci utrwalić i poszerzyć wiedzę, którą starałem Ci się przekazać podczas szkolenia.

Sklepy internetowe

Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz prowadzić sklep internetowy? Sprawdź, czy któryś z poniższych artykułów nie okaże się pomocny.

Dane osobowe

Dane osobowe to temat, którego wielu przedsiębiorców nie traktuje poważniej. Dzięki poniższym tekstom możesz zdobyć nad nimi przewagę.

Biznes, księgowość, podatki

Nikt nie lubi księgowości. Nikt nie lubi podatków. Ale bez choćby podstawowej wiedzy w tym zakresie, trudno poruszać się w biznesie.

Prawo autorskie

Prawo autorskie nie jest łatwe. Dużo tutaj sytuacji granicznych, a pole do interpretacji jest szerokie. Poniżej znajdziesz kilka artykułów, które pozwolą Ci odnaleźć się w trudnych sytuacjach.

Trochę prywaty

Jeśli spodobało Ci się moje szkolenie, być może będziesz chciał dowiedzieć się trochę więcej o mnie. Nic prostszego. Pisałem na blogu kilka razy o sobie.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać więcej informacji o prawie dla kreatywnych, zapisz się na newsletter bloga. Dzięki temu, będziesz otrzymywać wiadomości w związku z moją blogową aktywnością.

Prakreacja.pl